דבר הרכז הפדגוגי

"חֲנֹ֣ךְ לַ֭נַּעַר עַל־פִּ֣י דַרְכּ֑וֹ
גַּ֥ם כִּי־יַ֝זְקִ֗ין לֹֽא־יָס֥וּר מִמֶּֽנָּה׃" (מ"ג משלי כב ו)

ישיבת תמ"ר מקבלת אליה נערים המגיעים מבתים דתיים המעוניינים להשתלב בעולם הטכנולוגי. הישיבה חרטה על דגלה את הפן הלימודי והדבר ניכר באווירה הלימודית הגבוהה השוררת בישיבה. אנו מתמקדים בתהליכים של פדגוגיה חדשנית ומתאימים עצמנו למאה ה-21 תוך הקשבה מתמדת לצרכי התלמידים.

היכולת 'לגעת' בכל תלמיד מאפיינת את ישיבת תמ"ר. אנו שואפים שבוגרנו יצאו מהישיבה עם תעודות בגרות איכותיות ותעודות טכנולוגיות המשלבות את הפן התורני והפן הטכנולוגי ברמה גבוהה. אנו שמים דגש על כל תלמיד ותלמיד ובונים לו חליפה אישית, תוך מתן תגבורים לימודיים במקצועות בהם הוא מתקשה. כמו כן, בישיבה ישנו מרכז למידה ולפני תקופת הבגרויות אנו בונים לתלמידים מערכות תגבורים אשר תקדם בצעד נוסף את יכולותיהם. תלמידי הישיבה נהנים מפרויקט "קדם עתידים" אשר מספק תגבורים במקצועות מתמטיקה, אנגלית, פיזיקה, מדעים ומקצועות טכנולוגיים ומחזק את הצד החברתי של התלמידים באמצעות סיורים לימודיים ופעילויות חברתיות.

 אנו דוגלים בלמידה מולטי-דיסיפלינרית וזה בא לידי ביטוי בפרוייקטי הגמר של התלמידים במגמות אשר משלבים שלושה תחומים עיקריים: תכנות, אלקטרוניקה ועיצוב המוצר.  

כרכז פדגוגי אני מאמין בחיבור בין התלמידים לאנשי הצוות על מנת ליצור אווירה לימודית חיובית ומקדמת בפנימייה שהיא מהווה בית שני עבור התלמידים.

accessibility