הצוות החינוכי

הרב ירון בן חיים ראש הישיבה

המטרה החינוכית הניצבת בפני כראש ישיבת תמ"ר, היא הכשרת בני תורה שיובילו את עם ישראל ומדינת ישראל בחזית הטכנולוגית. הערכים והחוסן הרוחני, שאותם אנחנו מקנים, יחד עם הדגש שאנחנו שמים על הקניית כישורים חברתיים ומיומנויות בינאישיות -הם המהווים בסיס איתן לצמיחה אישית . בישיבה לומדים  מקצועות קודש ברמה גבוהה יחד עם המקצועות הכלליים במטרה לפתח את יכולות הלמידה והחשיבה במקביל ללמידה ועבודה על פרוייקטים במגמות טכנולוגיות איכותיות ומובילות. שפע העשייה החינוכית מתרחש באווירה המיוחדת של רמת הגולן - שילוב של  נופים המרחיבים דעת ולב יחד עם מעיינות מים זורמים והאוויר הנקי. כך אנו מצמיחים  את דור העתיד תוך שאנו מגלים מחדש את עצמנו ואת סביבתנו.

הרב שגיא כהןסגן ראש הישיבה

בגיל הנעורים יש אנרגיה עצומה. אנרגיה היכולה להוביל להתנערות וגם ליצירה אין סופית. המפתח לחינוך בגיל זה הוא ההשקעה וההתמדה במשהו שהנער מאמין בו ורואה בו את ייעודו. בדרך זו יוכל הנער להשקיע את כוחותיו ולהוציא אותן מהכח אל הפועל. מרחב החיים בעולם המודרני מזמן לנו אתגרים רבים ועולם תוכן מתחדש, מתוך לימוד והתמקצעות במציאות הזו, נוכל להוביל התמודדות אמיתית ולמצוא את האיזונים הנכונים שבין הקודש והחול, הערכיות והמדע. 
בישיבת תמר אנו מאמינים בכוחות של הנערים, וביכולת שלהם להוציא מעצמם הרבה יותר ממה שהם חושבים: בתורה, במידות, בלימודים גבוהים, בהתמקצעות בעולם הטכנולוגי שבתוכו אנו חיים. 

 

הרב תמיר פורשרר"מ כיתה ט'1

תפקידים נוספים: מוביל חברתי

"מטרת החינוך היא להכשיר את האדם לצורתו המתוקנת שהנקודה המרכזית שבה היא לעשותו טוב וישר". ההגדרה של הרב קוק למטרת החינוך היא מרכז העשייה היומיומית של הצוות החינוכי בישיבה. עולם הידע הרחב שבני הנוער פוגשים בו, הכלים המדעיים והטכנולוגיים שהם מקבלים בישיבה שלנו, מביאים אותם לצורך מתמיד להתמודד עם השאלה המוסרית היומיומית שהטכנולוגיה מזמנת לנו. תפקיד הצוות החינוכי הוא לעזור לכל תלמיד לבנות ולהצמיח בנפשו את הכלים להיות טוב וישר בתוך העולם הזה.

תמנע שחר רכזת אנגלית

אני מאמינה שכל תלמיד יכול להצליח בתנאים המתאימים ובסביבת לימודים התואמת את יכולתו. דרך שיעורי האנגלית נחשפים התלמידים לתכנים מגוונים ומענינים, מרחיבים את הידע הכללי שלהם ומפתחים מיומנויות אקדמאיות של חקר וכתיבה, כל זאת תוך לימודי השפה. 
צוות אנגלית פועל במסירות על מנת לאתר את הצרכים והקשיים של תלמידינו ומסייע להם להתקדם במסגרת למידה מכוונת ושיעורים פרטניים לתגבור. כיום מרבית תלמידינו ניגשים לבגרות ברמה של 4 ו-5 יח"ל ועוברים את הבחינות בהצלחה.

yourname@gmail.com

בן גור אריהמורה לאנגלית 5 יח"ל

תפקידים נוספים: רכז התאמות לימודיות ורכז בגרויות בית ספרי

אני דוגל בעבודה קשה, נחישות, לקיחת אחריות ו'הגדלת ראש'. הישיבה שלנו היא מקום מיוחד בו התלמידים עובדים קשה ויוצאים עם הרבה יחידות לימוד. יש להם את האפשרות להמשיך את לימודיהם ולהיות הנדסאים. אני מאמין ביכולת האישית של התלמידים ובפיתוח של אחריות אישית ושאיפה למצוינות. 

bgurarie9@gmail.com

 

תמר בן ארירכזת מתמטיקה

בעלת כפל תואר בהוראת מתמטיקה.
אני מאמינה שעקרונות החשובים בחינוך זה כבוד הדדי התמדה ועקביות. אני מאמינה שכל תלמיד יכול להצליח אם הוא נמצא בסביבה שמתאימה ליכולותיו ולרצונותיו. צוות מתמטיקה שלנו עובד במקצועיות ומסירות רבה בכדי לקדם את תלמידינו ולהביא אותם להישגים לימודיים וחינוכיים. 

3tamar@gmail.com 

accessibility