תורה, טכנולוגיה וחוויה. השילוב הזה - זה אנחנו

הישיבה התיכונית מדעית תמ"ר שברמת הגולן, מכוונת להכשיר דור חדש של אנשי תורה ומדע המשלבים מצוינות בכל התחומים. מדע וחדשנות טכנולוגית, לימוד תורה מעמיק וחינוך ערכי הרואה חשיבות עליונה בתרומה למדינה ולאהבת הארץ. אנו מכשירים דור של אנשי תורה שיהיו חוד החנית בחזית הטכנולוגיה של ישראל, בדרך להשתלבות במגמות המובילות בתעשיית ההיי טק הצבאית והאזרחית.אנו מזמינים אתכם, תלמידים מכל רחבי הארץ, בעלי הישגים ושאיפה להגיע הכי רחוק שאפשר, להצטרף אלינו למסע משמעותי ומאתגר במסגרת חינוכית מהשורה הראשונה.

שמים את הלמידה במרכז

אצלנו לא מתפשרים ותמיד מובילים: בדרכי למידה חדשניות המאתגרות למחשבה וסקרנות, ושיטות  הוראה מתקדמות. הכיתות מאובזרות בציוד מתוחכם והמעבדות חדישות. כל אלה יוצרים סביבת לימודים אידאלית ומזמינה.

יש חיים מחוץ לשעות הלימודים

מעבר למצוינות וההישגים הלימודיים, מתקיימת פעילות חברתית עשירה, תוססת ומעניינת. שבתות הישיבה חווייתיות ומלאות בתוכן. התלמידים יוצאים לטיולים מאתגרים ברחבי הגולן ובכל הארץ וזוכים להכיר את הארץ דרך הרגליים. בכל הפעילויות ניתן דגש משמעותי על היוזמה של התלמידים ועל השתתפותם בתכנון ובארגון. ככה מגדלים דור מצוין של אנשים שלוקחים אחריות על עצמם ועל הקהילה שסביבם ושואפים להיות מובילים ומשפיעים בחברה הישראלית.

יפה כאן מסביב

הקמפוס היפהפה צופה אל מרחבי רמת הגולן, החדרים מרווחים ומאובזרים לנוחות התלמידים, ומתחם הלימודים והמגורים מוקף ירוק ונוף מדהים כמוהו יש רק בגולן.

accessibility